Kolejny sprzęt do rekultywacji

Pod koniec ubiegłego roku sfinalizowaliśmy zakup sprzętu do rekultywacji terenów, który dołączy do posiadanego już gąsienicowego mulczera tworząc solidną gałąź naszej działalności.


W szeregi naszego parku maszynowego włączyliśmy 360-konny ciągnik FENDT 936, który swoją mocą i możliwościami pozwoli sprostać najtrudniejszym wyzwaniom stawianym w terenie.
Niewątpliwe, największą jego zaletą jest potężny, 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik, o pojemności 7755cm3, lecz posiada także inne przydatne funkcje takie jak możliwość obrotu fotela tak, aby móc siedzieć przodem podczas jazdy do tyłu.


„Współpracować” z tym ciągnikiem będzie nowa kruszarka MERI MJH-241, która doskonale wpisuje się w potrzeby naszej oferty, jaką przede wszystkim jest rekultywacja terenów porolnych, działek inwestycyjnych itp.

Wspomniany sprzęt uzupełniać będzie zaprojektowany na bardzo ciężkie warunki terenowe mulczer PrimeTech PT300, w dynamicznie rozwijającej się gałęzi naszej działalności jaką jest rekultywacja terenów. Od czasów jej rozpoczęcia, zrekultywowaliśmy już prawie 1000 hektarów terenów na terenie całej polski.
 

Skontaktuj się z nami
32 410 30 60
Napisz do nas

lub odwiedź nas: 47-430 Rudy, ul. Szkolna 6

Copyright © ZUPIL  |  Wykonanie: Sakowww